У Дніпрі пройшов міжнародний фестиваль тріатлону Dnipro Triathlon Fest

04.06.2018 09:10   -

Другого червня у Дніпрі у рамках програми мера Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця» розпочався дводенний міжнародний фестиваль Dnipro Triathlon Fest 2018 – Кубок Європи з тріатлону. Цю масштабну спортивну подію наше місто приймає вже увосьме. На Фестивальному причалі за першість змагалися близько 600 учасників з 25 країн світу.
Міський голова Борис Філатов наголосив: спортивний захід організовано на високому світовому рівні. Фестиваль зібрав відомих спортсменів із України, Європи, США, Ізраїлю та Бразилії. До заходів приєдналися й представники мерії Дніпра. Також у змаганнях з триатлону вперше бере участь президент міської та обласної федерацій легкої атлетики Марина Філатова.

«Я дещо хвилююся, адже сьогодні моя дружина вперше бере участь у триатлоні. Загалом цей захід є не просто декларацією того, що Дніпро – спортивна столиця. Ми багато робимо для розвитку спорту. Та дуже важливо, що у нас проходить Кубок Європи. Адже ми живемо в місті, що розташоване за 200 км від фронту. Були певні побоювання. Та коли у місто їдуть спортсмени з 25 країн світу, коли лише від Ізраїлю приїхало 48 учасників – еліта світового спорту – це дуже важливо», – зазначив очільник Дніпра.

Борис Філатов також ще раз подякував представникам соціально свідомого бізнесу, які допомагають розвитку спорту у місті.
Високий рівень організації змагань оцінили й у Європейському союзі триатлону.
«Я був вражений ще в аеропорту, коли мене зустріли дівчата в національних костюмах. Зрозумів, що нас тут справді чекають. Я вражений кількістю спортсменів. Це означає, що вони довіряють якості проведення змагань. Загалом ми бачимо тут демонстрацію триатлону як спорту для всіх. Бачимо багато дітей, людей різного віку. Спортивна галузь дійсно зростає», – сказав представник Європейського союзу триатлону Герві Граднер.

Міжнародний фестиваль Dnipro Triathlon Fest 2018 включав три етапи: плавання, велоперегони та біг. У рамках Кубка Європи учасники долатимуть спринтерську дистанцію загальною довжиною 25,750 км. Любителі змагалися на олімпійській дистанції у 51 км.


Поділитися