У Дніпрі обстріляли будівлю дитячої лікарні

25.04.2017 12:08   -


Недитяче хуліганство. У Дніпрі обстріляли будівлю дитячої лікарні. На щастя, постраждали лише новенькі вікна, які ще не встигли навіть привести до ладу. Пацієнти та медперсонал у шоці, керівництво підраховує збитки, поліція шукає злочинця.


Ось таких отворів у вікнах дитячої лікарні аж чотири. Усі в різних кабінетах.  Першу і другу знайшли в маніпуляційному, де маленьким пацієнтам роблять лише уколи та крапельниці.

«Вот эта первая пуля – это была еще в субботу, но дело в том, что у нас постоянно идет прием детей, поэтому в манипуляфционном кабинете мы постоянно не находимся. А это отверстие обнаружили уже сегодня утром», – говорить старша медсестра прийомного відділення міської дитячої клінічної лікарні №1 Олена Аляб’єва.

Таку ж дірку побачили і в кабінеті фізіотерапії. Ще увечері дитині робили процедури і після зміни медсестри ніяких отворів не знаходили. А ось на ранок – зовсім інша справа.

«При осмотре полицией была обнаружена маленькая пуля из пневматического оружия, которая представляла маленькую шайбочку белого цвета, облепленную мельчайшими осколками стекла», – розповідає завідуюча фізіотерапевтичним відділенням міської дитячої клінічної лікарні №1 Наталя Козлова.

Напевно, така ж сама «шайбочка» пробила і третє вікно. Вікно у палаті, де знаходиться маленька пацієнтка разом із вагітною мамою. Лише уявіть, які могли бути наслідки такого хуліганства.

«Вчера вечером я закрывала шторы перед сном и этого не видела. Я бы обратила внимание, потому что мой ребенок возле окна очень часто находится.
А утром, когда открыла – было где-то пол седьмого утра – я сразу обратила внимание и испугалась, потому что что-то такое необычное
», – говорить мати маленької пацієнтки Христина.

У цей же день тут намагалися вкрасти ще й кондиціонер. Подібні спроби вже були, і не раз. Тож зараз майже усі кондиціонери захищені решіткою, а от до цього ще справа не дійшла.

«Понятно, что больницам нужна охрана. И этот вопрос уже давным давно назрел. С учетом того, что уже начали стрелять, то нам уже все-таки необходима какая-то охрана», – говорить головний лікар міської дитячої клінічної лікарні №1 Володимир Івашина.

Поліцію до лікарні викликали одразу. Правоохоронці факт злочину підтвердили.

«Ймовірніше за все, по вікнах стріляли зі зброї травматичної дії. Також на місці події була знайдена одна свинцева куля. На даний час вирішується питання про внесення відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом хуліганство», – каже речник дніпровського відділу поліції Марія Стадник.

За обстріл лікарні передбачено покарання у вигляді штрафу, арешту до шести місяців або навіть позбавлення волі до 5 років. Нагадаємо, що взимку обстріляли два трамваї і два тролейбуси. Тоді постраждав водій. Від подібних витівок ніхто не застрахований, тож залишається чекати, що подібне більше не повториться.

 Анастасія Ковальова

 

 

 

 

 

 

Поділитися