У Бориса Філатова новий радник – Максим Музика

07.02.2017 12:22   -


Свіжі ідеї двох людей: цілеспрямованих та налаштованих на якісні зміни в Дніпрі. Нещодавно міський голова Дніпра Борис Філатов призначив двох нових радників – Дмитра Дубілета та Максима Музику. Обидва – кваліфіковані професіонали з чималим досвідом у своїй сфері. Дмитра Дубілета усі знають як одного з найпрофесійніших ІТ-спеціалістів в Україні.  Максим Музика вже дав офіційну прес-конференцію. Він колишній атовець та волонтер.


Максим Музика за запрошенням міського голови Дніпра переїхав до нас із Києва. Спочатку був волонтером. Та не витримавши захмарної статистики загиблих – поїхав захищати Україну і 2 роки відслужив в АТО. Максим навіть став прототипом одного з героїв книги журналіста і фотографа – Сергія Лойко «Аеропорт». А його  фото з’явилось на сторінках одного з найвідоміших видань світу – Los Angeles Times.

Максим має чималий військовий досвід і у мера на нього – конкретні плани.
«Он будет заниматься созданием безбарьерной среды для лиц с ограниченными физическими возможностями.
Следующее – вопросы
, связанные с выдачей лицензий ветеранам АТО. Вопрос будет находится в сфере деятельности торговли, сфере действий АТО. Но опять же должен быть человек, который будет это координировать», – говорить міський голова Дніпра Борис Філатов.

Інакше кажучи – допомагатиме відкрити свою справу демобілізованим. Максиму доведеться співпрацювати з декількома департаментами міськради одночасно. Однак він непохитно вірить у результативність нової команди і готовий прийняти будь – які ідеї від спільноти

«Я не хочу раздать им удочки. Я хочу чтобы люди научились делать удочки самостоятельно и поняли, как происходит рыбная ловля. В данном случае мы говорим о том, как работает бизнес. Ветераны, которые возвращаются и открывают свое дела – это очень хороший пример», – пояснює радник міського голови з питань АТО Максим Музика.

Максим має вищу освіту економіста і чималий досвід ведення бізнесу. Адже сам створював багато власних проектів. Зараз його мета – впроваджувати нові, свіжі ідеї, які будуть цікавими та корисними не тільки дніпровцям але, можливо й мешканцям інших міст України

«Я пришел как внештатный советник. Потому что я не хотел садиться на должности, быть начальником управления, замом или еще кем-то. Для меня это более сложная эмоциональная работа. Я человек, который может делать проекты, стартапы. Я хочу чтобы такая структура как мерия, которая по своей сути инертная, часто зарегулирована во многих вопросах, чтобы она перешла на проектно-ориентированное управление», – додає Максим Музика.

Максим переконаний: він точно знає, як колишнім бійцям АТО будувати власне майбутнє, починаючи з нуля. А отже, свій неоціненний досвід він зможе передати своїм побратимам.

Поділитися