Транспортна система Дніпра майже відновилась

09.06.2020 20:46   -

У Дніпрі поступово поновлюють роботу автобусні маршрути. Так, наразі працюють близько 950 одиниць рухомого складу. У докарантинний період їхня кількість становила – 1200. При цьому пасажиропотік нині на рівні 50%. Про це під час пресконференції 9 червня повідомив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

«Щоденно моніторимо та аналізуємо ситуацію з пасажиропотоком, щоб у певний момент поновлювати роботу автобусних маршрутів, збільшувати кількість транспорту на вже запущених. Так, від сьогодні запрацювати маршрути №20, 40, 64, 87-А, 124-А та 136. У цілому по місту пасажиропотік ще невисокий – на рівні 50%. Це стосується й метро та електротранспорту, який працює у повному обсязі», – підкреслив Ігор Маковцев.

Він нагадав, що продовжує діяти постанова Кабміну, у рамках якої кількість пасажирів у салонах транспортних засобів має дорівнювати кількості місць для сидіння. Додержання цього правила, а також санітарних норм при перевезенні пасажирів має контролювати поліція.


Поділитися