Тер’єр на прізвисько Фокс знайшов своїх господарів після публікації оголошення на сторінці Бориса Філатова

28.02.2017 12:49   -


Соцмережі допомагають. Лише вчора на сторінці міського голови Бориса Філатова з’явилося оголошення про песика, якого знайшли на залізничному вокзалі. Його власників шукали майже два тижні і нарешті знайшли – через три години після публікації мером оголошення на своїй сторінці у ФБ.  


Ось так радісно джек-расел-тер’єр на ім’я Форс застрибує на руки своєму власнику Володимиру. Зараз він вже вдома в оточенні люблячих людей, а два тижні тому – вибіг за господарями з будинку і зник.

«Это остановка, на которой в полшестого вечера муж с сыном садились на трамвай. Форс сидел лаял чтобы его взяли с собой. Они его прогнали, чтобы он шел домой, но он получается запрыгнул в второй вагон трамвая и поехал вместе с ними», – розповідає  власниця Форса Анжела Кіяшко.

Доїхав Форс до вокзалу, а там його й знайшла Марія. Жінка каже: побачила білого собаку, який бігав по трамвайним рейкам. Брудний, голодний та наляканий. Господаря поряд не було, тож Марія вирішила забрати песика.

«Не одразу, але все ж вдалося взяти його на руки. Посадила я його до своєї автівки. Коли вже почала з нею їхати, то побачила, що їй стало зле, може перенервувала», – говорить Марія Резникова , яка знайшла Форса.

Марія відвезла пса до лікарні, там його обстежили та пролікували – у Форса було зневоднення. Його фото та оголошення жінка відразу розмістила у соцмережах, але господарі так і не відгукнулися.

«Всі намагання з п’ятнадцятого лютого знайти господарів ні до чого хорошого не привели», – додає Марія Резникова.

Марія вирішила діяти рішуче, адже собака дуже сумував за своєю родиною. Тож звернулась по допомогу у фейсбуці до мера Дніпра  Бориса Філатова.

«Лише тоді, коли вдалося розмістити на сторінці мера оголошення про те, що знайшли ось цю тваринку. Ніхто не очікував, але за три години ми знайшли господарів», – говорить Марія.

 Операция “мэр на проводе” завершена.

Терьер по кличке Фокс нашёл своих хозяев ровно через три часа после публикации обьявления в предыдущем статусе.

Обращайтесь.

Размещаю бесплатные объявления о пропавших собаках, угнанных автомобилях и сбежавших мужьях.

Гарантия возврата 100 процентов.

Тож песик, якого шукали майже два тижні знайшовся лишень за три години. Вже вчора його віддали власникам. Вони кажуть: ніколи б не подумали, що їхній улюбленець  стане знаменитістю та що його допоможе відшукати сам міський голова Дніпра.

Оксана Онищенко

 

 

Поділитися