Телемарафон пам’яті  «Герої Дніпра» пройде 8 та 9 травня на каналі «Дніпро ТV»

28.04.2021 16:48   -

8 та 9 травня з 17:00 до 21:00 дивіться телемарафон пам’яті  «Герої Дніпра». Наживо!

Прямі включення з майданчиків міста, концертна програма, чотири години наживо присвячені пам’яті героїв Дніпра на телеканалі «Дніпро ТV».

Про останні знахідки та механізм перезахоронення військових між Україною та Німеччиною. Спогади дітей війни, екскурсія післявоєнним Дніпром із автором проекту «Рівень помаранчевий», Микитою Доброславським. 

Пошук живих солдат АТО та ООС в Україні сьогодні – війни, що перекликаються і не дають забути. Розповіді ветеранів та цинічний обман героїв країни – у проекті «Слуги і Схеми», спеціальне розслідування. 

Військові на пенсії від проекту “Життєлюби” та історія військових пам’ятників з усієї області у Комунальному Контролі. Невідомі факти про Другу світову війну, відповідь на сакральне питання “що таке війна?” від самих дніпрян. Відео-екскурсії з музею “Фаетон” у Запоріжжі, історична спадщина АТО та ООС у Дніпрі в режимі онлайн, та екскурсія діорамою “Битва за Дніпро”.  Історія Голокосту в особистостях та невідомих фактах. На завершення на глядачів чекає огляд стрічки «Балада про солдата». 

Пам’ятайте разом з «Дніпро ТV».

Поділитися