Делегація Дніпра взяла участь у ІІ Земельному форумі у Львові
У Львові пройшов ІІ Земельний форум органів місцевого самоврядування, де обговорили найважливіші питання у сфері земельної політики. Учасники приділили увагу тому, як громади мають...
Четвер, 25 Червня, 2026, 16:35:25
У Львові пройшов ІІ Земельний форум органів місцевого самоврядування, де обговорили найважливіші питання у сфері земельної політики. Учасники приділили увагу тому, як громади мають...