Коломойський подав позов проти Кабміну: у чому справа
Від того, що Кабмін обмежив ціни на газ, Коломойський не виграв. Тому пішов в Окружний адміністративний суд Києва. «Полтавська газонафтова компанія» подала в суд...
Середа, 24 Червня, 2026, 14:28:19
Від того, що Кабмін обмежив ціни на газ, Коломойський не виграв. Тому пішов в Окружний адміністративний суд Києва. «Полтавська газонафтова компанія» подала в суд...