«Якби не буржуйка, я б зимою згинув»: як люди живуть у прифронтовому місті?
Це не життя. Так про своє сьогодення кажуть мешканці прифронтового Гуляйполя. Місто не було в окупації, але росіяни обстрілюють його з перших днів широкомасштабного...
Середа, 10 Червня, 2026, 06:26:23
Це не життя. Так про своє сьогодення кажуть мешканці прифронтового Гуляйполя. Місто не було в окупації, але росіяни обстрілюють його з перших днів широкомасштабного...