У Павлограді для безпеки шахтарів ввімкнули вуличне освітлення
У Павлограді з 7 листопада вуличне освітлення вмикають не лише ввечері, але й уночі. Це зробили для безпеки шахтарів, які добираються на роботу, зазначають...
Неділя, 28 Червня, 2026, 22:47:16
У Павлограді з 7 листопада вуличне освітлення вмикають не лише ввечері, але й уночі. Це зробили для безпеки шахтарів, які добираються на роботу, зазначають...