“Музей дитинства” тоне у фекаліях
Неприємний запах, вологість та бруд все це залишилося після потопу у “Музеї дитинства”. Втім, затоплює приміщення не вперше, вигрибати воду доводиться чи не щотижня....
Середа, 24 Червня, 2026, 22:01:24
Неприємний запах, вологість та бруд все це залишилося після потопу у “Музеї дитинства”. Втім, затоплює приміщення не вперше, вигрибати воду доводиться чи не щотижня....