У Дніпрі розповіли про організацію харчування у школах міста
Дніпрянка Тетяна Кирюша — мама двох дітей. Вони — учні гімназії № 46. Харчуються під час навчального процесу у гімназії. Каже, задоволені кейтерингом та...
Понеділок, 22 Червня, 2026, 05:37:32
Дніпрянка Тетяна Кирюша — мама двох дітей. Вони — учні гімназії № 46. Харчуються під час навчального процесу у гімназії. Каже, задоволені кейтерингом та...