У Дніпрі лікарі ковідних відділень відсвяткували новосілля
У “Будинку медика” святкують новосілля. Лікарі ковідних відділень, які на День міста отримали ключі від новеньких квартир, із грудня почали заїжджати у власні помешкання....
Понеділок, 22 Червня, 2026, 17:54:50
У “Будинку медика” святкують новосілля. Лікарі ковідних відділень, які на День міста отримали ключі від новеньких квартир, із грудня почали заїжджати у власні помешкання....