У Дніпрі відкрито 63 пункти утилізації ялинок
Новорічні свята скінчилися, а ялинок на смітниках небагато. Все тому, що дніпряни замість того, щоб викинути новорічне дерево, здають їх на утилізацію. У місті...
П’ятниця, 26 Червня, 2026, 11:14:07
Новорічні свята скінчилися, а ялинок на смітниках небагато. Все тому, що дніпряни замість того, щоб викинути новорічне дерево, здають їх на утилізацію. У місті...