Небайдужі мешканці Дніпра збудували домівку для покинутого песика
Майже рік собака виживав на вулиці, в пошуках теплого прихистку. Тепер він мешкає в затишній оселі, яку для нього збудували небайдужі дніпряни. «Рижик» або...
Вівторок, 23 Червня, 2026, 00:12:13
Майже рік собака виживав на вулиці, в пошуках теплого прихистку. Тепер він мешкає в затишній оселі, яку для нього збудували небайдужі дніпряни. «Рижик» або...