Сесія міськради: прийняті рішення

21.06.2018 14:14   -

Не балакали, а діяли. Депутати зібрались на 33 чергову сесію міськради і провели її у максимально короткий термін. Майже 350 питань за 25 хвилин! Мер Борис Філатов вважає, що це рекорд.

Публікації звітів, швидші ремонти та спрощення умов для домовласників. Депутати внесли низку змін до положення про застосування системи електронних закупівель. Так, обов’язковому оприлюдненню підлягають усі закупівлі вартістю понад 3 тисячі гивень. Тепер звіт про укладені угоди замовники мають опублікувати протягом 10 днів з моменту підписання договору.

Наступне рішення – у Дніпрі створили нове управління. Воно опікуватиметься культурною спадщиною міста. Там  працюватиме 10 чоловік.

Також створили інспекцію з питань паркування.

Інспектори  штрафуватимуть  за недотримання правил зупинки, стоянки або паркування, а також матимуть право евакуювати автомобілі порушників. Інспекція почне працювати з вересня цього року.

Далі міськрада прийняла у комунальну власність мережі освітлення на 302 вулицях міста, які раніше вважалися безхазяйними. Відтепер ці вулиці обслуговуватиме КП «Міськсвітло».

Ну і наостанок – у Дніпрі ухвалили стратегію позиціонування та просування бренда Дніпра. Сформований бренд підвищить туристичну та інвестиційну привабливість Дніпра, кажуть у міськраді. Це сприятиме створенню нових робочих місць, соціальному та культурному розвитку міста.

 Детальніше – у сюжеті «Про Дніпро. Сьогодні»


Поділитися