fbpx

Четвер, 23 Липня, 2026, 19:27:12

weather-icon
˚C

Друге життя старих джинсів: як у Терцентрах Дніпра навчають апсайклінгу та дарують натхнення

23.07.2026, 18:21
17

Що можна зробити зі старої джинсової куртки? Учасники майстер-класу в одному з Терцентрів Дніпра довели: вона легко перетворюється на стильне намисто, браслет чи сережки.

До Всесвітнього дня моди для підопічних Терцентру провели заняття з апсайклінгу — творчого переосмислення старих речей. Такий підхід допомагає не лише економно використовувати одяг і зменшувати кількість відходів, а й відкривати нові захоплення, розвивати фантазію та проводити час у дружньому колі.

У Терцентрах Дніпра люди поважного віку та внутрішньо переміщені особи можуть безкоштовно відвідувати творчі майстер-класи, заняття зі здоров’я, фізичної активності, вокалу, навчання та багато інших активностей. Це простір, де знаходять друзів, підтримку, нові навички та натхнення жити активно незалежно від віку.