УЗД чи ЕКГ: що насправді показує стан серця?
Чи достатньо зробити ЕКГ, щоб переконатися, що серце здорове? Що може показати УЗД серця? Чому деякі небезпечні захворювання роками протікають без симптомів? І кому після 40 років варто регулярно проходити кардіологічні обстеження?
У новому випуску «Медичного Хабу» говоримо про можливості сучасної функціональної діагностики серця разом із лікаркою функціональної діагностики Ксенією Батечко.
У програмі:
• чим відрізняються УЗД серця та ЕКГ;
• які захворювання найчастіше виявляють під час обстежень;
• чи можна на УЗД побачити наслідки інфаркту;
• чому задишка не завжди свідчить про проблеми із серцем;
• навіщо потрібні холтерівське моніторування та добовий контроль артеріального тиску;
• чи можуть стрес і тривога імітувати серцеві захворювання;
• які симптоми не варто ігнорувати;
• які обстеження рекомендують проходити після 40 років.
Дивіться випуск та дізнавайтеся, як вчасно подбати про здоров’я серця.