Життя в смогу: дніпряни скаржаться на викиди заводу | Рівень Помаранчевий

10.08.2020 16:17   -

Червоний, білий, рудий -яким тільки не буває дим, що виходить з його труб, закриваючи вулиці міста. Городяни кажуть, що через викиди цього застарілого монстра важко дихати, особливо вночі. Тому доводиться закривати вікна. Жителі правобережжя Дніпра скаржаться на неприємний запах і сморід від Дніпровського металургійного заводу.

«Останні півроку взагалі неможливо відкрити вікна тому, що страшний сморід з цього заводу. Ми не розуміємо, які викиди: або це пар, або це дим, але разом з ним летить якась окалина, бруд, які потім в принципі неможливо відіпрати. Найголовніше, що цим повітрям просто неможливо дихати. Це настільки страшний, огидний запах. Я вам скажу: в цьому районі я прожив більше 30 років. Те що відбувається останні півроку – не в які рамки не вкладається », – сказав житель Дніпра, Карен.

Мешканка проспекту Мазепи, Ілона розказує: неприємний сморід від металургійного заводу за останній час посилився, а жити в цьому районі – нестерпно.

«Просто за багаторічне життя на цьому проспекті такі викиди, які дуже критичні і позначаються на здоров’ї, вперше. Останні три тижні, ну нестерпно стало дихати, так скажемо. Тому це крик душі, крик тіла! Ми піклуємося про своє здоров’я, ми хочемо ростити здорове покоління. Тому це питання зараз так критично», – зазначила мешканка Дніпра, Ілона.

У сквері Клюєва до нас вийшла ініціативна група жителів, чиї будинки розташовані поблизу промислового підприємства. Вони розповіли, що не влаштовує і про подальші плани в рішенні проблеми. До нашого спілкування з жителями Новокодацкого району приєднався директор з корпоративних комунікацій «Дніпровського металургійного заводу» Максим Мінюшкін. Він вислухав думки людей, їх вимоги, а також спробував відповісти на запитання мешканців, які змушені в літню спеку жити з закритими вікнами і страждати від задухи.

«ДМЗ – це соціально відповідальне підприємство. Ми знаходимося в постійному діалозі як з громадськістю, так і з державними органами, з різними громадськими активістами, екологами. Відповідно вчора ми поспілкувалися з людьми, вислухали їхню думку. Ми завжди максимально відкриті, тобто розповіли про ту ситуацію, яка зараз відбувається на підприємстві, про те, що планується зробити для зниження технологічного навантаження. Я думаю, що з досвіду минулих років ми будемо проводити і круглі столи, де зустрінемогя з усіма зацікавленими сторонами, і я думаю люди отримають відповіді на всі їхні запитання», – заявив директор з корпоративних комунікацій« Дніпровського металургійного заводу », Максим Мінюшкін.

Ннгадаємо, раніше ми показували

Екологічна біда: під Дніпром знищили фауну | Рівень Помаранчевий

Поділитися