«Нагріти руки» на опаленні. Як витратили півмільйона гривень на опалення однієї школи

19.06.2020 22:03   -

Опалення однієї школи в Верхньодніпровському районі обійшлося районному бюджету майже в півмільйона гривень. І це за один місяць. Таку платіжку в школі селища Дніпровське побачили в лютому. І це при тому, що зима була напрочуд тепла.

«В цьому році вони ще з більшою нахабністю спалюють ще більше гігакалорій за які ми сплачуємо ще більше грошей якщо порівнювати цифри, то ми за цю зиму заплатили більше ніж за минулу, так не можна порівнювати минулу зиму і цю так як температура була плюсова і в лютий і в грудень», – каже голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко.

Та «космічні» платіжки приходять їм не вперше. Два роки тому до Верхньодніпровська зайшов новий постачальник, який поставив котли на пелетах. Це дешево, надійно і цілком в руслі державної політики – відмову від російського газу. Та на ділі виявилося – тарифи завищені в кілька разів і опалення однієї школи в Верхньодніпровську обійшлося дорожче, ніж опалення 12 інших шкіл району разом узятих. Чому за одну школу потрібно платити так багато, і хто наживається на нібито дешевому альтернативному опаленні – дивіться у нашому розслідуванні.

Поділитися

Підписуйтесь на наш телеграм-канал - https://t.me/dniprotv