Героі нової програми: покинуті будівлі, стихійні ринки та старі ливнівки | Комунальний контроль #20

18.06.2020 10:39   -

Куди поділася бруківка? Це головне питання нового випуску програми.

12 червня у Дніпрі трапився погодний колапс – ураганний вітер, злива, повалені дерева, обірвані лінії електропередачі та змита бруківка з оновленої вулиці Короленка. І якщо з основними ознаками погодного лиха важко посперечатися, адже всі бачили їх на власні очі, то з бруківкою виникло питання: як змогло зникнути те, чого не було ніколи? Комунальні контролери розбиралися у ситуації.

Покинута аварійна будівля на території школи №44 на вул. С. Ковалевської. Гнилий дах, провали вікон та сміття. Місцеві звалюють сюди будівельні відходи, а вечорами тут збираються випиваки та…діти. Обурені батьки закликають: будівлю терміново потрібно прибрати з території школи! Що відповідає адміністрація начального закладу?

Неоднозначна ситуація виникла на ж/м Парус. Тут міська влада заборонила вуличну торгівлю харчовими продуктами, натомість побудували нову торгівельну зону, виконану із дотриманням всіх стандартів безпеки. Місцеві незадоволені, адже звикли купувати продукти «з підлоги». Чим може бути небезпечною така покупка і чи варто ризикувати здоров’ям заради заощадження кількох гривень?

І важлива частина нашої кожної програми – позитивні новини. На цей раз увагу «Комунального контроля» привернув ремонт дощоприймачів на вул. Янтарній. Виявилося, що це навіть не ремонт, а облаштування системи «з нуля». Адже, під час будівництва району, це питання не взяли до уваги і зливову систему не побудували взагалі. Мешканці вулиці, під час дощу, вимушені пересуватися мало не вплав. Як наразі змінюється їхнє життя?

Дивіться програму «Комунальний контроль» та приєднуйтесь до нашої команди – разом ми змінимо Дніпро на краще!

Поділитися