Про нас

«ДНІПРОTV» — НА ОДНІЙ ХВИЛІ

«ДніпроTV» — інформаційно-просвітницький телеканал із цілодобовим мовленням про місто Дніпро, створений на базі Комунального підприємства «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради.

Завдяки телеканалу «ДніпроTV» ви побачите наше рідне місто в усій його багатогранності — з визначною історичною та культурною спадщиною, видатними постатями, котрі змінили хід історії, історичними пам’ятками, туристичними маршрутами та сучасними здобутками.

У програмі телеканалу переважають інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі. Щодня ми готуємо спеціально для мешканців міста понад 10 випусків новин і підсумкових інформаційних програм, авторських передач та інтерв’ю у прямому ефірі з чиновниками й політиками, які впливають на життя міста. Також для глядачів ми готуємо освітні, молодіжні, культурні та спортивні передачі. 100% телепродукту ми створюємо самостійно — з ідеї та назви передачі до її монтажу і виходу в ефір. «ДніпроTV» транслюється у всіх кабельних мережах Дніпра. Слідкуйте за нами також на офіційному сайті телеканалу www.dnipro.tv та у всіх соціальних мережах. З нами ви знатимете, чим живе місто.

 

КЕРІВНИЦТВО:

Директор — Христьян Юрій Вікторович
Головний продюсер — Бариба Ольга Михайлівна( olga.baryba@gmail.com )

 

ЯК З НАМИ ЗВ′ЯЗАТИСЯ:

+38(093)-430-64-30 — головний продюсер
+38(050)-161-95-44 — відділ реклами


channel.dniprotv@gmail.com — електронна адреса відділу новин
49 000, м. Дніпро, Дніпропетровська обл., вул. Старокозацька, 58


 

ВАКАНСІЇ:

• Режисер монтажу
• Технік ефіру