Обличчя каналу

Обличчя каналу

ГАННА КОНОВАЛ

  

Політолог за освітою, журналіст за фахом. В 2009 році Ганна закінчила Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара за спеціальністю політологія. Рік шукала себе. В 2010-му потрапила на телебачення. На 34 телеканалі працювала у відділі новин. Спочатку журналістом, а потім і ведучою.

В серпні 2018-го Ганна стала частиною команди телеканалу ДніпроTV. Зараз вона ведуча телепроекту «ПроДніпро. Підсумки», автор та ведуча соціально-політичної програми «Діалоги великого міста», програми про життя, події та актуальні питання Дніпра. 

Поза роботою любить малювати, колекціонує ведмедиків Тедді. А у вихідні пече кренделики з донечкою.


Facebook


Instagram

ОЛЕНА КАЛІНОВСЬКА

      

      

В 2011 році закінчила Національну металургійну академію за спеціальністю фінанси та кредит, а в 2017-му отримала другу вищу, вже журналістську освіту в Запорізькому національному університеті. Творчий шлях на телебаченні розпочала у 2013 році в Борисполі. З того часу для Олени журналістика стала образом життя, а історична журналістика – головним напрямком у роботі.
З травня 2017-го вона приєдналася до команди ДніпроTV та працювала репортером новин. Зараз автор та ведуча масштабних проектів «Генії міста», «Тека долі», «Музеї Дніпра», «Авторські бесіди» та інших.

Девіз Олени Каліновської:«Не ний, а дій!». Вільний час проводить з улюбленими тваринами – котом та песиком. Любить читати.


Facebook


Instagram


КИРИЛО ЦВЕТКОВ

Народився 27 листопада 1996 року в Дніпрі. Навчався в НВК №99. Вищу освіту здобув в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара за спеціальністю політологія.

До команди телеканалу ДніпроTV приєднався взимку 2018-го спочатку в якості практиканта, а вже з 1 серпня того ж року – в якості журналіста та ведучого.

Захоплюється боксом.


Facebook

ВЛАДА ІВАШУРА

Народилася 22 лютого 1998 року в Дніпрі. Закінчила школу з золотою медаллю. Навчається в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара на факультеті систем та засобів масової комунікації за спеціальністю журналістика.

Вперше спробувала себе на телебаченні як репортер в липні 2018 року. Працювала журналістом щоденних новин. А вже за кілька місяців офіційно увійшла до команди ДніпроTV. З листопада 2018-го – автор та ведуча телепроекту журналістських експериментів та розслідувань «Вголос».

У вільний час любить читати та вивчає іноземні мови.


Facebook


Instagram


КАТЕРИНА ГЕРАСИМЕНКО

 

Бути чи не бути журналісткою? Такого питання у Катерини ніколи не було. Вона з дитинства уявляла себе на телебаченні і знала, що колись це стане реальністю. У шкільні роки писала поезію і прозу, відвідувала художню школу і балетну студію.
По закінченні школи вступила до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на факультет систем і засобів масової комунікації. За фахом – журналіст.
У професії понад 6 років. За цей час здобула досвід випускового редактора прямих ефірів та авторки культурно-мистецької і просвітницької програм.

До команди ДніпроTV Катерина долучилась в жовтні 2018 року. Є авторкою та ведучою  проектів про культуру та мистецтво  «ArtCity» й «Персона ґрата»

Щодо хобі. Робота на телебаченні і є основним захопленням Катерини. Окрім цього, вона полюбляє велопрогулянки, катання на конях і подорожі.


Facebook

МАКСИМ КЛИМЕНКО (МАКС ТЕЙЛОР)

З 2011 року почав займатися озвучуванням та створив свій перший Youtube-канал.  У 2014-му став автором «Geek Show» та почав знімати аніме, комікс та музичні фестивалі по всій Україні. На телебаченні з 2013 року, пройшов шлях від режисера ефіру й монтажу до завідуючого відділу відеовиробництва.

До команди Дніпро TV приєднався влітку 2018 року в якості режисера монтажу, та вже через декілька місяців почав вести авторську програму про створення культових фільмів.


Facebook


Instagram


АНАСТАСІЯ КОВАЛЬОВА

         

  

Народилася вдень перед Різдвом у чудовому містечку Селидове, що на Донеччині. Ще у школі почала писати журналістські тексти та була позаштатним кореспондентом місцевої газети. Потім закінчила дніпровський «виш» за спеціальністю журналістика.

Своє знайомство з телебаченням розпочала в 2016 році із щоденних новин на ДніпроTV. А потім до без тями закохалася в песиків і більше в новинах її ніхто не бачив. Новий проект «Найвірніші» захопив увесь час. Згодом до нього додалися й інші авторські проекти – «Дніпровські зірочки», «Телезнайка», «Смачна абетка», «Мова калинова» та «На добраніч, дніпрята!». У вільний час полюбляє активні прогулянки зі своїм собакою і читання на підвіконні.


Facebook


Instagram