У Дніпрі презентували підрозділ «Української федерації учнівського спорту»
10.08.2021, 16:40
ця стаття містить відео
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-10_12-25-08-1200x675.jpg)
У Дніпрі презентували підрозділ «Української федерації учнівського спорту». Громадську організацію очолив Геннадій Гуфман. Трохи історії: федерація була створена у 1994 році. І вже через 2 роки, у 96-му, стала представником України в Міжнародній федерації шкільного спорту, до складу якої входять 129 країн. Учасники міжнародних змагань – це учні закладів загальної середньої освіти віком від 13 до 18 років. Видів спорту – 55. В Україні «Українська федерація учнівського спорту» представлена в 20 областях та Києві. І, власне, сьогодні фактично утворилася обласна федерація на Дніпропетровщині.