Скільки у Дніпропетровській облраді безробітних депутатів від «Громадської сили», які порушують закон

Хто б сумнівався, що думка виборців для тих, хто вже отримав депутатський мандат, не має ніякого значення.
Тільки у чотирьох з дев’яти депутатів фракції «Громадська сила» в Дніпропетровській облраді є графік прийому виборців. Хоча вибори до облради пройшли в жовтні 2020 року.
Згідно закону «Про статус депутатів місцевих рад», депутат зобов’язаний «визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому виборців, інших громадян; вести регулярний, не рідше одного разу на місяць, прийом виборців, розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення» (п. 5 ст. 10 глави I ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ У ВИБОРЧИЙ ОКРУЗІ) . Минуло вже вісім місяців 2021 року, а у деяких обранців «кінь не валявся». А то як же на ефірах та у фейсбучіках розповідати про те, що депутати знають про проблеми своїх виборців?
А депутат Руслан Краснов, який ще й голова фракції «Громадської сили» в облраді, мабуть нудний закон не читав. На його депутатської сторінці немає ні біографії, ні графіка прийому виборців.

Але, дивна річ, Краснов якось дізнався, що у Павлограді, Першотравенську та Синельникове могли бути проблеми з водою. Точно йому розповіли про це не виборці, адже якби вони могли його знайти ?!
Напевно, він читає місцеві ЗМІ, замість регулярних зустрічей з людьми. І після цього звернувся, «глибоко стурбований», до губернатора.

Можна вважати цей допис в Інстаграмі звітом депутата про свою роботу.
Але, крім незнання законів, четверо з дев’яти депутатів фракції – безробітні. Принаймні так сказано на їх офіційних сторінках на сайті обласної ради. Це Олександр Афанасьєв, Олена Овчаренко, Олена Зеєва (написано, що вона секретар керівника АНД райради у Дніпрі, але райради розпустили, а у новій адміністрації району прізвища Зеєвої немає) і Захар Сергєєв.
Для останнього знайшлися самі відмінні характеристики у колишнього судді Бабушкінського райсуду Дніпра Андрія Леонова. Виявляється, майбутній депутат потрапив до суд у 2017 році через бійку з поліцейськими в той час, коли Новий міст ремонтували.

Далі просто наводимо те, що записав зі слів Сергєєва секретар суду: «Пояснив, що він ніде не працює та не навчається. Офіційно працювати та сплачувати податки державі він не бажає. Вчитися він не бажає. Покинув навчання в інституті, оскільки йому це було не цікаво. Заробляє на життя тим, що неофіційно, без будь-яких офіційних дозволів та реєстрації в органах державної влади, викладає для дітей у власній спортивній секції боротьбу самбо. В будь-яких спортивних організаціях та федераціях він не зареєстрований та участі не приймає. Вважає себе майстром спорту з боротьби самбо. Нести будь-яку відповідальність за здоров’я дітей, яких він тренує, він не збирається. В разі будь-яких надзвичайних ситуацій на тренуваннях, які він проводить, на його думку, батьки дітей повинні позиватися до нього до суду».
Колишній суддя Леонов вирішив, що достатнім покаранням для Сергєєва буде адміністративний арешт на чотири доби і 320 грн за розгляд справи. Цікаво, чи пам’ятає депутат, як він провів ці чотири доби?