Нові їдальні, санвузли та сучасні комп’ютерні кабінети: у Дніпрі осучаснюють навчальні заклади
Нові їдальні, санвузли та сучасні комп’ютерні кабінети. У Дніпрі продовжують ремонтувати навчальні заклади. Осучаснюють школи за двома програмами – коштом міста та за допомогою «Бюджету участі».
До нового навчального року в школі №23 переобладнали їдальню. Меблі радянської епохи замінили на сучасні та різнокольорові. Для дотримання правил гігієни встановили нові рукомийники та сушарки. А поки діти ще вдома, відремонтовану їдальню тестують її працівники.
Лідія Анісімова, завідуюча виробництвом: “Поменялась значительно в лучшую сторону. Ми очень довольны, что нам предовставили такое место работы и такие условия работы. Поэтому, я думаю, что все будут довольны, дети и родители”.
Замінили й санвузли. Санітарні кімнати чекали на відновлення понад 20 років. Заклад тепер має й інклюзивну вбиральню.
Наталія Квятковська, директорка СЗШ №23: “Радує те, що капітально зроблено все – від підлоги до стелі, всі труби замінені, вся сантехніка нова. Дуже хорошо”.
Шкіл, які заразом отримали ремонти їдальнь і санвузлів, у Дніпрі 17. Всі роботи провели коштом міста.
Роксолана Олійник, представниця департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради: “На ремонт їдальні та санвузлів цієї школи було витрачено близько 6 мільйонів гривень. Щодо дизайну їдальнь, вони розробляються відповідно до кожної школи. У кожній школі індивідуальний дизайн”.
А Дніпровський ліцей інформаційних технологій тепер має новий комп’ютерний клас. Павло хизується чого навчився завдяки новому обладнанню.
Павло Смітюк, учень 11 класу: “Цей потяг я створив завдяки чертежам з Інтернету. Він складається з понад 600 деталей. Навіть всередині цієї моделі можна побачити різні механізми, які я прорабативал”.
Поява сучасної техніки для навчання – перемога в програмі «Бюджет участі».
Олександра Бурцева, авторка проекту-переможця № 446: “Важливо в ліцеї інформаційних технологій мати надсучасне обладнання, щоб ці талановиті діти опановували сучасні ІТ професії, користуючись сучасним обладнанням. Крім того, цей клас дозволить проводити навчання інших дітей міста в рамках освітніх проєктів, в яких участь бере ліцей”.
Микола Кузічев, співавтор проектів-переможців: “Цей проект вирішує дуже важливу задачу – організацію простору для роботи з комп’ютерною графікою. Вона вимагає дуже багато тих можливостей, які пов’язані з пам’яттю комп’ютера і з продуктивністю процесора”.
Цьогоріч в межах «Бюджету участі» мають реалізувати 44 освітніх проекти на понад 12 мільйонів гривень.
Читайте також: У Дніпрі першокурсники Університету митної справи та фінансів прийняли посвяту у студенти