Новий міст готують до ремонту опор

04.04.2017 12:41   -


Центральний міст готують до ремонту опор. Робітники вже завезли величезні кріплення, які будуть тримати людей під час цього процесу. Ще два тижні, і дайвери почнуть пірнати в воду для дослідження основ мосту.


Як тільки сонце сходить, і до самої темряви – комунальники працюють на мостУ. Поки що перекрита лише одна полоса дороги. Тут вже зняли старий асфальт і тепер намагаються виправити помилки минулих комунальників.

«Сейчас уже 4 пролета подготовлены, тут бу дет выполняться бетонная стяжка, потом ставим гидроизоляцию. Мы уже пробили ось моста.

И с понедельника будем устанавливать отбойники, которые будут идти по центру моста», – говорить директор заводу «Мастер-Профи» Михайло Світлинець

Міст просто розсипається на очах,  треба все швидко робити. Та комунальників затримує металева сітка. Виявляється, її поклали під асфальт десятки років тому, і тепер просто так її не прибереш.

Ось в такому темпі працює машина, яка може відірвати сітку від мосту.

А ще – сюди вже завезли великі металеві конструкції .

Михайло Світлинець – директор заводу «Мастер-Профи»

«Это оснастка для ремонта балок. На них будет 26метровая балка лежать с ограждением, чтоб людям безопасно работать было», – пояснює Михайло Світлинець.

А коли ж можна буде побачити, що ж там під водою? В якому стані опори, та як можна ремонтувати все це, знаходячись у холодній воді? А виявляється – кожного тижня  пірнатимуть дайвери. Заступник мера Михайло Лисенко  пояснив, коли це буде.

«Будут нырять дайверы, обязательно. Сейчас просто достаточно слабая видимость. Эксперты сказали, что в воде видно расстояние на вытянутую руку. По прогнозам через две недели вода станет чище и начнем», – говорить заступник міського голови Михайло Лисенко.

Тож, чекайте на продовження сюжету через два тижні. Ми покажемо, в якому стані опори багатостраждального мосту. А поки що тут  тривають демонтувальні роботи, і до середини літа у планах –  перекриття іншої полоси магістралі.

Аліна Мирко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися