У сквері на Слобожанському четвертий день відмивають зіпсовану вандалами гірку
В сквері на Слобожанському четвертий день відмивають гірку, яку зіпсували невідомі. Хімію не використовують, адже поряд граються діти. Що не вдається відмити – зафарбовують....