Заволоділа майже 1 мільйоном гривень на закупівлі електроенергії – підозрюється директорка комунального підприємства з Дніпропетровщини
Повідомлено про підозру директорці житлово-комунального підприємства Першотравенської міської ради у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Про це повідомляють в прокуратурі.
За даними слідства, між міським житлово-комунальним підприємством та товариством було укладено договір про постачання електричної енергії. У договорі чітко зазначалися плановий обсяг постачання і ціна.
З метою заволодіння бюджетними коштами директорка житлово-комунального підприємства вносила зміни до договору шляхом укладання додаткових угод, у яких штучно завищувала вартість електроенергії.
Внаслідок протиправних дій службовиці завдано майже 1 млн грн збитків територіальній громаді міста.
Наразі до суду направлено клопотання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади.
Читайте також: Цієї ночі ворог двічі цілив по Нікопольщині
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-08_11-30-07-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-08_11-30-06-2-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-08_11-30-06-1200x675.jpg)