Заступник мера Дніпра закликав містян не псувати сповивальні столики в громадських вбиральнях
У Дніпрі в нещодавно встановлених громадських вбиральнях почали пошкоджуватися столики для сповивання дітей. Заступник міського голови Михайло Лисенко натякнув, хто їх може ламати.
За його словами, під час робіт у технологічному приміщенні вбиралень, комунальники чують підозрілі звуки з основного приміщення, тому за статутом перевіряють його.
«Досить часто співробітники, які виконують роботи в технологічному приміщенні, повідомляють, що знаходячись там, неоднократно чули крики і воплі.
Для своєчасного можливого порятунку життя, враховуючи статут підприємства і звуки, які, на їх думку, можуть носити характер преступления, співробітники були вимушені екстрено відкрити основне розміщення туалету.
В результаті 100% екстрених відкриттів, ними неодноразово були візуально зафіксовані акти «дружби організмами» наших містян на сповивальних столиках», — зазначив Михайло Лисенко.
Він закликав відповідальніше ставитися до міського майна та не красти і не пошкоджувати його.
Читайте також: Сьогодні на Дніпропетровщині можливі відключення світла
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/314930648_10218378427892442_8513298218413833235_n-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/314939800_10218378428132448_3880842995018079564_n-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/314943128_10218378427812440_7489796649701997188_n-380x675.jpg)