Заступник мера Дніпра прокоментував різке зниження рівня води у річці Дніпро
Останнім часом мешканці Дніпра помітили, що у річці Дніпро різко впав рівень води. Цей факт прокоментував заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.
«Мерія міста Дніпро не підвищує і не знижує рівень нашої річки. Необхідністю підвищення або зниження рівнів та режимів роботи каскадів річки Дніпро, визначає та контролює Укргідроенерго», – зазначив він.
За словами заступника мера, нинішнє зниження пов’язане з необхідністю.
Він попросив дніпрян не обривати з приводу цієї проблеми Колл Центр міськради.
Читайте також: На центральному залізничному вокзалі Дніпра працівники КП «Міськсвітло» навели лад.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-30_10-03-14-1.jpg)