За розпорядженням органів державної влади у Дніпрі скорочують кількість електротранспорту задля стабільності енергосистеми
За розпорядженням органів державної влади щодо необхідності економії електроенергії по всій країні, у Дніпрі буде скорочено кількість рухомого складу електротранспорту. Про детальні зміни у графіках та інтервалах руху буде повідомлено згодом.
Окрім того, з цієї ж причини, у Дніпрі від сьогодні, 16 січня, запроваджено скорочений режим роботи зовнішнього освітлення.
Зокрема, освітлення в парках, скверах та пішохідних зонах вимикатиметься о 22:00. Водночас освітлення на мостах працюватиме до 24:00.
Наразі зовнішнє освітлення у місті функціонує у скороченому режимі — близько 60 % від загальної кількості світлоточок. Запроваджені заходи спрямовані на зменшення навантаження на енергосистему України в пікові години споживання.
Читайте також: Юридичний фронт Дніпра: як департамент правового забезпечення міськради захищає інтереси громади

За розпорядженням органів державної влади у Дніпрі скорочують кількість електротранспорту задля стабільності енергосистеми – 16.01.2026








