За доручення міського голови у Дніпрі створенно резерв їжі та води
Сьогодні черговий по місту Олександр Чудновський – директор департаменту громадського порядку і цивільного захисту побував на одному зі складів продрезерву і перевірив, як виконується доручення міського голови.
Запас складається з води та різних видів продуктів, а саме тушонка, різного виду консерви. Тобто це продукти, які мають довгий термін зберігання.
Цей резерв буде задіяний для мешканців міста у випадку надзвичайних подій.
«Можу сказати, склад знаходиться в надійному місці в одному з кутків нашого міста. Продукти постійно перевіряють, співробітники ведуть облік. Також зазначу, що таких приміщень із запасами їжі та води у місті декілька. Робота відповідальних осіб чітко налагоджена, запаси перебувають під чітким контролем», – повідомив Олександр Чудновський.
Читайте також: Екстрені відключення на Дніпропетровщині скасовуються.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/img_20230218_124848_820-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/img_20230218_124846_511-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/img_20230218_124844_997-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/img_20230218_124841_707-900x675.jpg)