fbpx

Середа, 26 Листопада, 2025, 18:14:42

weather-icon
˚C

За добу Громадська рада обробила 96 звернень дніпрян

18.05.2024, 10:40

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 96 звернень дніпрян. Повідомлення від містян надходили до Телеграм Чату Корбана – ТЧК, на пошту та на гарячу лінію Штабу Взаємодопомоги. До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим. Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян.

Головне за день:

У Дніпрі продовжуються відключення світла.

Основні проблеми, про які наголошують дніпряни:

1) деякі адреси відключають на непропорційно довгий час (7, 9, 11 годин поспіль).

Так, повідомляють, що 7 годин не було світла на:

– Тополі 1, в будинку 25;

– на вулицях Миколи Гнатюка, Кропивницького;

– 13 годин не було світла на Запорізькому шосе, 30.

2) відключення абонентів ДТЕК не завжди відповідають графікам на сайті ДТЕК навіть у той час, коли ДТЕК оголошує стабілізаційні відключення (тобто відключення за графіками).

3) світло вмикається і відключається кілька разів поспіль (про це зокрема повідомляє Янтарна, 49).

Безпечний Дніпро

У Дніпрі продовжують видаляти аварійні дерева за заявками громадян.

На Тополі 2 прибрали гілку, що впала.

Тополя 2, будинок 27.

«Адреса Тополя 2 за будинком 27, прохання КП “Міськзеленбуд” прибрати гілку, що впала після негоди», – написав дніпрянин Андрій.

Зараз гілка вже прибрана.

«Гілку прибрали, дякую величезне КП Міськзеленбуд», – пише Андрій.

На Тополі 2 прибрали суху гілку.

Тополя 2, будинок 28.

«Тополя 2, будинок 28, під’їзд 3, дитячий майданчик. Загроза дітям – сухе гілля, прохання зрізати», – написав дніпрянин Андрій.

Зараз гілка вже прибрана.

«На дитячому майданчику гілку забрали. Дякую КП Міськзеленбуд!» – пише Андрій.

На Тополі 3 прибрали сухе дерево.

Тополя 3, будинок 54.

«Тополя 3, будинок 54, біля сміттєвих баків, прохання КП “Міськзеленбуд” прибрати сухе дерево», – написав дніпрянин Андрій.

Нині дерево вже прибрано.

«Сухе дерево прибрали, дякую величезне КП “Міськзеленбуд”», – пише Андрій.

Чистий Дніпро

Дніпряни відзначають роботу комунальників щодо прибирання кладовищ.

«Лівобережний-3, цвинтар. Щовівторка їду на роботу, о 8-10 вже вивозять сміття. Дякую за чистоту та постійність у прибиранні», – пише дніпрянка Світлана.

«Цього року дуже чисто, вранці є працівники, гілки вже не валяються на проїжджій частині, контейнери вивозять постійно, дай боже, щоб було так і далі. Приємно їхати додому дорогою, де не летить сміття в машину!» – додає вона.

«Дякую за прибране сміття на 2 цвинтарях на вул. Андрійченка, Діївка 2», – пише дніпрянка Віка.

За роботи дякуємо КП «Міська ритуальна служба»!

Світло:

Апостолівська, 58/2: найвища напруга.

Ваше звернення направлене до компанії ДТЕК з проханням вжити заходів для стабілізації подачі електропостачання за вказаною адресою.

Проспект Героїв, 4: включати трансформаторну підстанцію дистанційно.

Ваше звернення направлене до компанії ДТЕК з проханням розглянути можливість дистанційно включати зазначену трансформаторну підстанцію.

Вода:

Олександра Верховцева, 8: прорив труби?

Сьогодні, 18 травня, у Вас працюватиме КП “Дніпроводоканал”.

Просп. Олександра Поля, 94: чорна вода з крана.

Ваші мережі обстежать і за потреби труби промиють. Працюватиме КП “Дніпроводоканал”.

Мольєра, 44 – 46: тече вода з колодязя.

Протікання усунули. Працювало КП “Дніпроводоканал”.

Погоріла: тече вода по вулиці.

Вчора, 17 травня, у Вас усунули незначне пошкодження водопроводу. Протікання немає.

Просп. Сергія Нігояна, 50, 58: темна вода з крана.

Ваші мережі перевіряють щодо пошкодження/ падіння тиску. За потреби додатково промиють.

Просп. Слобожанський, 60: темна вода з крана.

Це може бути викликано перебоями водопостачання через відключення світла. Нині вода вже стала чистішою.

Тепло:

Калинова, 108: забезпечити ТРП генератором.

КП “Теплоенерго” інформують, що генератор підключається при гострій необхідності та тривалих відключеннях електроенергії, блекаутах. Насамперед — щоб уникнути розподілу, допомогти системі централізованого опалення. Для інформації: 1 година роботи генератора обходиться підприємству 100 л палива. Таке використання у ситуації як паливних, і фінансових ресурсів економічно недоцільно. У разі війни всім жителям необхідно мати запаси води.

Каналізація:

Академіка Янгеля, 22: прочистити каналізацію.

Донецьке Шосе, 128: тече каналізація.

Засмічення усунуто. Працювало КП “Дніпроводоканал”.

Магдалинівська, 7: прибрати плиту.

Плиту приберуть у понеділок, 20 травня. Працюватиме КП “Теплоенерго”.

Зливова каналізація:

Повітрофлотська, 18: полагодити зливову каналізацію.

Ділянку обстежить відділ гідроспоруд КП УРЕА.

Сміття:

Павла Тушкана – Спокійна: вивезти сміття.

Пров. Окопний: прибрати біля баків.

Ваші звернення направлені до департаменту екологічної політики: зобов’язати відповідальних вивезти сміття та прибрати території його збору.

ЖКГ:

Данила Галицького, 7: не працює ліфт.

Вам потрібно звернутися до приватної керуючої компанії, яка обслуговує будинок. Також звернення направлено до компанії ДТЕК.

Зелена, 1: не працює ліфт.

Вам потрібно звернутися до приватної керуючої компанії, яка обслуговує будинок.

Квартальна, 38: відремонтувати щитову замінити проводку.

Незалежності, 2-а: прочистити водостічні труби, росте дерево.

Ваш будинок обстежать 20-21 травня, за підсумками ухвалять рішення. Працюватиме КП “Жилсервіс 5”.

Ракетна загроза:

Орловська, 36: коли відремонтують укриття?

В цьому році.

У зв’язку з тим, що під час виконання робіт виникли додаткові роботи, які неможливо було передбачити, проєкт зажадав коригування. Наразі документацію відкориговано, проведено експертизу. Після проведення тендеру буде визначено підрядника і роботи планують завершити до кінця поточного року.

Постраждалі від ракетних ударів:

Вокзальна, 1: сплатити оренду житла мешканцям не лише 4-6, а й інших під’їздів будинку.

Ваше звернення взято до уваги, його розглянуть міські служби.

Покіс трави:

Орловська, 32, 34: скосити траву.

Ваше звернення направлене до інспекції з питань благоустрою: зобов’язати відповідальних скосити траву.

Аварійні дерева:

Вулиця Богдана Хмельницького, 27: аварійні дерева.

Космонавтів, 15: обрізати дерево, викорчувати пень.

У червні Ваші дерева обстежать, у цей день з Вами зв’яжуться, за підсумками обстеження складуть дефектний акт та визначать терміни робіт.

Бориса Мозолевського, 13: аварійне дерево.

У Вас видалять 4 дерева, терміни робіт визначать після підписання дефектного акту. Обріжуть та омолодять ще 19 дерев, це зроблять восени-взимку.

Повітрофлотська, 2-а та інші: викорчувати дерева на території кінотеатру «Будівельник».

Територія належить КПНЗ «Міська дитячо-юнацька спортивна школа з ігрових видів спорту» ДМР.

Ваше звернення направлене до департаменту гуманітарної політики із проханням видалити аварійні дерева.

Донецьке шосе, 106: аварійні дерева.

У Вас видалять 3 дерева, це зроблять до 29 червня. Омолодять ще одне дерево, це зроблять восени-взимку.

Запорізьке Шосе, 60: зламана гілка.

Гілку приберуть до 25 травня.

Самійла Зборовського – Кремінна: аварійні дерева.

У вас видалять 7 дерев, терміни робіт визначать після підписання дефектного акту. Обріжуть та омолодять ще 14 дерев, це зроблять восени-взимку.

Менахем-Мендл Шнеєрсона, 17: коли видалять дерево?

У вас видалять 1 дерево, терміни робіт визначать після підписання дефектного акту.

Фабрично-Заводська, 22: суха береза.

Ваше звернення направлене до департаменту гуманітарної політики: видалити сухе дерево.

Юлії Залюбовської, 2: викорчувати пні.

Викорчують.

Яскрава, 17: дерево впало на дроти.

Дерево приберуть до 25 травня.

За всіма адресами роботи будуть проводити працівники КП “Міськзеленбуд”.

Дніпряни дякують:

«Хочу подякувати за видалення аварійного дерева на вулиці Передовій, 319! Все зробили швидко та якісно, дрова прибрали. Дуже вдячні за допомогу!» – пише дніпрянка Алевтіна.

«Дякую Відділу гідроспоруд КП “УРЕА”. За нашою заявкою почистили зливи на адресу: Тополя 1, будинок 2, 3, 4. Дякую за оперативність», – пише дніпрянка Олена.

«Хочу від душі подякувати за допомогу! Зверталася про очищення дворової каналізації по Набережна Перемоги, буд.118, к.1 п.5. прочистили. Ви допомогли терміново», – пише дніпрянка Лариса.

Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях.

Читайте також: Нові кабіни та станції керування. У Дніпрі з початку 2024 року відремонтували 20 аварійних ліфтів

Telegram
Дивіться також
Дніпро посилює комунікацію: цілодобова гаряча лінія та оновлений застосунок «єДніпро» - 26.11.2025 Оперативна комунікація з містянами: гаряча лінія та мобільний застосунок «єДніпро» працюють цілодобово

Місто Дніпро продовжує посилювати систему оперативної комунікації з мешканцями: Єдина гаряча лінія для звернень громадян та мобільний застосунок «єДніпро» працюють ...

Аварійна служба КП «Жилсервіс-5» за дорученням міського голови працює цілодобово - 26.11.2025 У Дніпрі аварійна служба КП «Жилсервіс-5» працює цілодобово, щоб оперативно допомагати містянам, зокрема під час ліквідації наслідків обстрілів

Попри відключення світла та інші виклики війни, комунальні служби Дніпра продовжують системно вирішувати нагальні проблеми містян. Аварійна служба КП «Жилсервіс-5» ...

Інтерв'ю Набока та Литвиненко 26 11 2025 Дніпровський тхеквондист — віцечемпіон Європи | Набока | Литвиненко

Вихованець міської спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву Прохор Набока та його тренер Дмитро Литвиненко поділилися враженнями від виступів на чемпіонатах Європи ...

Дніпро, Кривий Ріг та Павлоград отримали інклюзивні авто для місцевих мобільних бригад соціально-психологічної допомоги -26.11.2025 Дніпропетровщина отримала 3 інклюзивні авто для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги

Дніпро, Кривий Ріг та Павлоград отримали інклюзивні авто для місцевих мобільних бригад соціально-психологічної допомоги. Тих, які підтримують постраждалих від ...

Межівська громада проводить термінову евакуацію населення через війну - 26.11.2025 В одній з громад Синельниківського району Дніпропетровщини проводиться евакуація

Мешканців Межівської громади закликають невідкладно виїхати через ускладнення безпекової ситуації. Про це повідомили у Межівській СТГ. У прифронтовій Межівській ...

Поліцейські знешкодили боєприпас дрона біля будинку на Нікопольщині - 26.11.2025 Упав біля приватного будинку, але не здетонував: на Нікопольсьщині знешкодили боєприпас

У Нікопольському районі вибухотехніки поліції знешкодили небезпечний боєприпас, прикріплений до ворожого дрона. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції ...

Наступ ворога на Дніпропетровщині 26 11 2025 Олександрівський напрямок (Дніпропетровщина): ворог змістив фокус на Андріївку та Остапівське

На Олександрівському напрямку в Дніпропетровській області окупанти змістили фокус на два сусідні населені пункти — Андріївку та Остапівське і зараз підтягують сили ...

У теплий листопад на Дніпропетровщині активні гадюки -26.11.2025 На Дніпропетровщині в листопаді активізувалися змії

Аномально тепла осінь затягнулася, сплутуючи природні плани холоднокровним мешканцям нашого регіону. В деяких районах нашої області була помічена “гадюка ...

Дніпряни побачили «зоряний поїзд» Starlink у нічному небі - 26.11.2025 У нічному небі над Дніпром побачили “зоряний поїзд”

Ввечері над Дніпром пролітав “зоряний поїзд” із супутників Starlink. Про це повідомили у Ситуаційному Дніпрі. У нічному небі над Дніпром 25 листопада ...

Попри всі труднощі війни і повітряний терор рашистів, Дніпро продовжує підтримувати ЗСУ та Сили оборони України Попри всі труднощі війни і повітряний терор рашистів Дніпро продовжує підтримувати ЗСУ та Сили оборони України

Дніпро продовжує системно підтримувати ЗСУ та решту Сил оборони України незважаючи на нескінченні труднощі війни і повітряний терор росії. І залишається надійним ...