З нагоди святкування Дня молоді у Дніпрі провели мотиваційну зустріч з зірковими гостями
12 серпня з нагоди святкування Дня молоді у Дніпрі провели мотиваційну зустріч з зірковими гостями для юнацтва міста.
Організаторами заходу були самі молоді люди, це учасники різних громадських організацій.
Завдяки підтримці Департаменту молодіжної політики на національно-патріотичного виховання у сквері Слобожанському, в приємній атмосфері зібралися близько 50 молодих людей на зустріч з Андрієм Китом та Єфимом Константиновським.
Відомі коміки та організатори двох найбільших шелтерів для переселенців поділились з молоддю історіями успіху та розповіли лайфхаки досягнення постановлених цілей, навіть під час війни.
Читайте також: Незаконний виїзд чоловіків призовного віку за кордон: заблоковані кілька «зелених коридорів».
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-12_13-37-35-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-12_13-37-31-900x675.jpg)