З кам’яних баб біля історичного музею в Дніпрі тимчасово прибрали мішки з піском
З кам’яних баб, які стоять біля Дніпропетровського національного історичного музею, зняли мішки з піском, що захищали їх на випадок обстрілів. У музеї повідомляють, що захист тимчасово довелося прибрати через парниковий ефект, який почався всередині конструкції.
“Дерев’яно-пісчані конструкції створили довкола кам’яної пластики парниковий ефект, що насторожило музейних реставраторів. Реставраційна рада музею приняла рішення тимчасово “баб” розкрити, обробити біоцидами, провітрити і оновити захисні конструкції”, — йдеться у повідомленні.
У музеї просять не торкатися скульптур, поки вони відновлюються під сонцем.
Читайте також: У центрі Дніпра сталася пожежа
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/288625791_5214224438623920_7868294639197113020_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/288649001_5214228651956832_1288991301727189511_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/288801306_5214225331957164_1180312646623684801_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/288802085_5214226058623758_4636794822503908567_n-1013x675.jpg)