З Дніпра до Миколаєва передали плівку для ремонту пошкоджених будинків
Зараз Миколаїв знаходиться під регулярними обстрілами з боку російських окупантів, через що містяни потребують будматеріали для ремонту пошкоджених будинків, зокрема плівку для заклеювання вибитих вікон. Цей будматеріал у місто передали з Дніпра, повідомляє “Дніпро Оперативний”.
“До нас звернулися наші колеги із Миколаївської міської ради. Нині щодня Миколаїв під обстрілами. Дуже потрібна плівка, щоб максимально оперативно можна було закрити розбиті вікна. Передали 5 тис. кв. м. плівки. Цього вистачить на 3 тисячі вікон. Ми постійно допомагаємо, коли до нас звертаються”, — розказав очільник департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько.
Волонтера Ігор Лісник зазначає, що цей будматеріал у Миколаєві зараз є вкрай дефіцитним. Наразі відремонтувати вікна одразу можливості немає, тому їх тимчасово заклеюють плівкою.
Читайте також: Для 4 категорій громадян з 1 жовтня запрацює програма «Доступна іпотека», – Денис Шмигаль
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/2022-08-03-110927-optimized-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/artem-nidelko-optimized.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/imgonline-com-ua-resize-wloig4ujbf5sl81g-amp.jpg)