Випускниця ДНУ стала російською пропагандисткою
У вересні вона почала працювати «кореспондентом» на пропагандистському телеканалі «Мариуполь 24». Дівчина вчилася в ДНУ ім. Гончара та має диплом за фахом «Журналістика», повідомляють у Донецькій обласні прокуратурі.
«Підтримуючи політику ворога, вона здійснює підбір тем і спікерів для проросійських новинних сюжетів, організовує зйомки, забезпечує інформаційну діяльність каналу загарбників, поширюючи «правильні новини» задля маніпулювання свідомістю мешканців захопленого агресором Маріуполя», — зазначили в прокуратурі Донецької області.
Їй заочно повідомили про підозру у здійсненні інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та його окупаційною адміністрацією, спрямованих на їх підтримку ( ч. 6 ст. 111-1 КК України).
Читайте також: Обстріли Нікополя: поліція фіксує наслідки
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/311979765_488824659950885_1469827180358837709_n-900x675.jpg)