Викрав 8-річну дівчинку і тримав під землею
Ввечері 1 березня до відділення поліції надійшло повідомлення про те, що близько 20:00 в одному з сіл Березнегуватської громади Миколаївщини з дому раптово зникла 8-річна дівчинка. Поліцейським рідні заявили, що мають підозри, що дитину міг викрасти колишній співмешканець її бабусі, який тривалий час мешкав разом із сімʼєю.
Правоохоронці обстежили усі будівлі та приміщення селища і його околиці у радіусі 5 км, також оглянули колодязі, лісосмуги, пустирі та поля. Територію відстежили і за допомогою аеророзвідки.
Окрім правоохоронців, до пошуку дитини залучили військових, оперативників, кінологів та мешканців села.
У результаті активних пошуків та вжитих оперативно-розшукових заходів за межами села поліцейські разом із місцевими знайшли замасковану схованку під землею, у якій переховувався зловмисник разом із викраденою дівчинкою.
Дитину поліцейські одразу забрали та відвезли до медичного закладу. Кривдника ж доставили до поліції, де слідчі затримали його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Нині з дівчинкою працюють психологи.
За процесуального керівництва обласної прокуратури поліцейські повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 146 «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини» Кримінального кодексу України.
Слідчі звернулись до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу підозрюваному у вигляді тримання під вартою.
Читайте також: “Замінували” всі школи №3 по Дніпропетровській області
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/bb5e306b-013a-4245-9a9d-16e946aae517.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/65e588e3d1e35865647168-1.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/65e588e0ec452360159342-1-564x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/65e588e0cd69d757737080-2-894x675.jpg)