Водоканали на Дніпропетровщині працюють у звичному режимі
Комунальники Дніпропетровської області продовжують забезпечувати регіон водою та вчасно усувають аварії. Станом на 10 березня перебої із водопостачанням в області відсутні.
«Усі служби та підрозділи водоканалів щодня працюють в посиленому режимі. Окрім усунення наслідків аварій, підприємства також оперативно обстежують гідроспоруди, перевіряють пожежні гідранти протипожежних систем і гідроспоруди водосховищ. В умовах війни маємо бути пильними і підготовленими», —зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Комунальники цілодобово чергують, щоб вчасно усувати наслідки аварій.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/03/mg_2509-1366x768-1-1200x675.jpg)