Вночі російські окупанти вдарили по Мирівській громаді Нікопольщини, – ОВА
Понівечені будинки та електромережа: росіяни продовжують нічний терор Нікопольського району. Цієї ночі вгатили по Мирівській громаді. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
З важкої артилерії вдарив агресор по Вищетарасівці Мирівської громади. Понівечив 3 приватні будинки, 2 господарчі споруди та лінію електропередач. Люди вціліли.
Рятувальники продовжують встановлювати масштаби руйнувань.
Читайте також: Влада Дніпра допомагає постраждалим від ракетного удару
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-31_07-30-05-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-31_07-30-06-2-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-31_07-30-06-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-31_07-30-07-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-31_07-30-08-900x675.jpg)