Власноруч зроблені смаколики, страви, сувеніри: діти Дніпра збирали кошти для допомоги захисникам
У Дніпрі пройшов благодійний ярмарок «Діти Дніпра з теплом до ЗСУ». Великий ярмарковий майданчик розгорнули просто неба. Вихованці позашкільних закладів освіти разом зі своїми викладачами пропонували страви, смаколики, мистецькі вироби, створені власноруч. Серед представлених лотів — вручну розмальовані пряники, гарбузова каша, варення, льодяники, карамельки, сувенірні їжаки тощо. Усе це можна було придбати за донат. А усі зібрані кошти передадуть до Фонду оборони країни для придбання буржуйок для військових.
«Тут зібралися не лише діти Дніпра, а й з тимчасово окупованих територій, які об’єднані однією метою — допомогти нашим воїнам, аби омріяна перемога настала якнайшвидше. На вході до ярмарку діти організували імпровізований блокпост, а на локаціях за донат можна придбати усе представлене. Захід супроводжується виступами творчих колективів. Усе це задля того, щоб зібрати кошти на тепло для хлопців. Мета — назбирати на 20 буржуйок. Звісно, якщо зберемо на більшу кількість, то буде ще краще», — сказала директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Дар’я Біла.
Зі свого боку голова правління благодійної організації «Благодійний фонд «Фонд оборони країни»» Наталія Костюченко зазначила: «З першого дня війни наш фонд допомагає захисникам. За цей час передали купу усього необхідного. Нині, коли настають холоди, постає питання і в буржуйках зокрема. Дуже раді, що діти беруть участь у такій гарній добрій благодійній акції на допомогу у придбанні буржуйок».
Одинадцятирічна Олена Яковлєва, представниця танцювального гуртка «Зоряний», разом з іншими учасниками брала участь у благодійному ярмарку. «Ми пропонували варення з гарбуза, яке готували з нашими викладачами. Таким чином дуже хочемо допомогти зібрати кошти для захисників, які нині нас боронять», — розповіла дівчина.
А на іншій локації пропонують солодощі з родзинкою.
«За придбання великого пряника ми можемо зробити на ньому петриківський розпис», — додала викладачка центру дитячо-юнацької творчості Ганна Поджаренко.
З-поміж іншого під час ярмарку придбаний великий їжак Дніпро, розписаний дітьми під керівництвом майстрів народної творчості.
Читайте також: Борис Філатов привітав євреїв Дніпра зі святом Рош га-Шана
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gdo1llma1f9f1us11sn3c0n181c2q-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gdo1llma1ofa145k1puv1gn3shr2p-613x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gdo1llma1pfg1ca1vqd105314lg3b-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gdo1llma4e1gp8qst99714k02t-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gdo1llma4va1fg81oqr1uhj1rv3m-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gdo1llma16f1f33195012ng1k7n34-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gdo1llmacn11fvi103jvbg1a7k32-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gdo1llmad6fq0s1f3s1o5g198f3j-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gdo1llmavpsd011esoqh317ls3i-1013x675.jpeg)