fbpx

Вівторок, 23 Червня, 2026, 09:36:35

weather-icon
˚C

Відновлення вуличного освітлення та ремонт асфальту: Громрада працює за заявками дніпрян

27.03.2024, 9:40

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 51 звернення дніпрян. Повідомлення від містян надходили до Телеграм Чату Корбана – ТЧК, на пошту та на гарячу лінію Штабу Взаємодопомоги. До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим. Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян.

Головне за день:

Світло у всі двори!

На проспекті Науки освітили парк.

Також у зоні відпочинку розмістили урни.

Проспект Науки, 120 – 124.

«Чи можна в парку навпроти «Дафі» зробити світло, хоч пару стовпчиків, ввечері там дуже темно, і біля лавок поставити урни», – написала дніпрянка Влада.

«Коли зазеленіють дерева та кущі, світло від дорожніх ліхтарів не проникатиме в зону відпочинку, де від самого спочатку відсутні стовпи для ліхтарів. Дуже сподіваємося, що і тут знайдеться рішення», – написала дніпрянка Людмила.

Наразі світло та урни вже встановлені.

«Щира подяка за освітлення зони відпочинку між Дафі і проспектом Науки, 120-124. Нарахували нових 12 ліхтарних стовпів. Стало світло та безпечно!» – пише Людмила.

«Дуже дякую команді Геннадія Корбана! Наприкінці минулого року написала сюди, що добре було б поставити урни і зробити світло у парку навпроти ТРЦ «Дафі». І ось, моє прохання було виконано, тепер там світло, і сміття не валятиметься. Дуже дякую», – пише Влада.

За роботи дякуємо КП “Міськсвітло” та КП “Благоустрій”!

На проспекті Слобожанський освітили двір.

Просп. Слобожанський, 107.

«Ми мешканці будинку просп. Слобожанський, 107 звертаємось до Вас з проханням встановити у нашому дворі вуличне освітлення, якого у нас ніколи не було», – написала дніпрянка Людмила.

Наразі освітлення вже встановлено.

«Ми, жителі кооперативу ЖБК №97 «Ластівка» висловлюємо щиру подяку за швидкий відгук на прохання про освітлення нашого двору. Наразі наше подвір’я вже освітлено, за що безмежно дякуємо», – пише Людмила.

За роботи дякуємо КП “Міськсвітло”!

Безпечний Дніпро

Біля ЦУМу на зупинці прибрали пагорби.

Колись асфальт деформувався від спеки і на ньому з’явилися напливи.

Зупинка тролейбуса ЦУМ.

«Велике прохання допомогти у впорядкуванні зупинки громадського транспорту у самому центрі нашого міста. Біля ЦУМу зупинка нова, гарна, але коли сідаєш у тролейбус, можна ноги зламати, якщо не знаєш, що одразу за бордюром горби. Це та сама маленька ділянка між бордюром та самим тролейбусом, там жахливий наплив асфальту. Прохання як мінімум його зрізати. Так і тролейбус ближче ставатиме, і у людей будуть і ноги, і зв’язки цілими. Заздалегідь дуже дякую», – написала дніпрянка Олена.

Нині асфальт уже знову рівний.

«Дуже дякую за результат. Ви молодці», – пише Олена.

За роботи дякуємо дорожнім службам!

Вода:

Дніпровська, 35-37: прорив води.

Тут пошкодження приватного водопроводу (введення). Господарі усувають його самостійно.

Донецьке шосе, 136: відновити покриття після робіт.

Тут облаштували зливову каналізацію. У середині квітня дорожня служба планує продовжити роботи та відновити благоустрій.

Тепло:

Просп. Дмитра Яворницького, 13/15: пропало тепло.

Прорив трубопроводу у будинку ОСББ з 24 березня. Ваше звернення передано до департаменту самоорганізації населення.

Новокримська, 2-а: утеплити теплотрасу.

Ізоляцію теплотраси відновлять у квітні-травні. Працюватиме КП “Теплоенерго”.

Каналізація:

20-річчя Перемоги, 26: забита каналізація на вулиці.

20-річчя Перемоги, 43-д: тече каналізація по вулиці.

Прочищають. Працює КП “Дніпроводоканал”.

Просп. Богдана Хмельницького, 136: замінити каналізаційну трубу?

Ваші труби обстежать 27-28 березня, за підсумками ухвалять рішення.

Волинська, 7: накрити колодязь.

Новоорловська, 20, 22: накрити колодязі.

Це колодязі зв’язку. Ваші звернення направлено до інспекції з питань благоустрою: зобов’язати власників накрити колодязі.

Любарського, 114: тече каналізація по вулиці.

Витікає між будинками 110 та 112. Там проходить відомчий напірний колектор Заводу залізобетонних конструкцій.

Ваше звернення направлене до Лівобережної адміністрації міста: зобов’язати власника прочистити каналізацію.

Сміття:

Аудиторна, 33-г: прибрати сміття на руїнах дитсадка.

Героїв Дніпра, Сарми-Соколовського, Коростенська: вивезти сміття біля баків.

Бульвар Зоряний: прибрати у сквері.

Пров. Василівський: прибрати сміття на території.

Немировича-Данченка, 26: облаштувати майданчик для сміттєвих баків.

Панікахи, 117, 119: прибрати сміття на території, прибрати звалище гілок.

Петра Калнишевського, 27, 27-а: облаштувати майданчик для сміття.

Тополя 1, будинок 14: прибрати територію.

Тополя 2, будинок 41, 39: вивезти звалище, прибрати на дитячому майданчику.

Ваші звернення направлені до департаменту екологічної політики: зобов’язати відповідальних вивезти сміття та прибрати території та місця накопичення побутового сміття.

ЖКГ:

Кирила Синельникова, 7: замінити вікна у під’їзді.

Під’їзд обстежать 27-28 березня, за підсумками ухвалять рішення.

Старокозацька, 7: полагодити дах.

Повідомляють, що питання розглянуть після сплати заявником боргу 25 166,76 гривень.

Тополина, 19: відключено ліфти.

Вам потрібно звернутися до керуючої компанії, яка обслуговує Ваш будинок ОСББ. Також Ваше звернення направлене до компанії та до департаменту самоорганізації населення.

Вуличне освітлення:

Академіка Янгеля, 15: не світять ліхтарі.

У Вас замінили 2 світильники. Освітлення відновлено.

Водопровідна, 20, 20-а: блимають ліхтарі.

У Вас замінили 2 лампи. Освітлення відновлено.

Новгород-Сіверська, 64: згас ліхтар.

У вас замінили лампу. Освітлення відновлено.

За всіма адресами роботи проводили працівники КП “Міськсвітло”.

Аварійні дерева:

Волинська, 6: аварійні дерева.

У Вас видалять 6 дерев до 30 квітня, обріжуть та омолодять ще 22 дерева, це зроблять восени-взимку.

Оксани Мешко, 104: аварійне дерево сусіда.

Просп. Миру, 7: аварійні дерева.

У квітні Ваші дерева обстежать, у цей день з Вами зв’яжуться, за підсумками обстеження складуть дефектний акт та визначать терміни робіт.

За всіма адресами роботи будуть проводити працівники КП “Міськзеленбуд”.

Дороги, тротуари, двори:

Каруни – просп. Мануйлівський: яма біля трамвайних колій.

Площ. Космічна: велика вибоїна.

Нацгвардії – Савченко, Савченко – Бандери: глибокі ями.

Старочумацька, 37: прибрати перепад дороги, підскакують фури.

Ваші звернення передано до дорожніх служб. Весною ями усунуть.

Панікахи, 19, Тополя 2 будинок 41: коли заасфальтують розриття?

Тут працюють дорожні служби. Після завершення робіт заасфальтують.

Дніпряни дякують:

«Пров. Штабний, 6. Дуже дякую, світло є, відремонтували! Тепер не страшно заходити до під’їзду!», – пише дніпрянка Валерія.

«Пилипа Орлика, 15. Освітлення біля під’їзду зробили, як і обіцяли. Ще раз дякуємо», – пише дніпрянка Ірина.

«Дуже дякую керівництву цвинтаря Лівобережне – 3! Вивезли сміття. І прибрали навколо, тому що лежало габаритне сміття. Ввечері залишила заявку до ТЧК. На наступний день передзвонили, що заявку закрито. Їхала на дачу – чисто, добре, ліхтарі світять», – пише дніпрянка Світлана.

«Криворізька, будинок 22-б. Дуже дякую за миттєве реагування! Відновили водопостачання у квартири. У нежитлове приміщення цокольного поверху закрили доступ для бомжів та злодіїв: встановили ґрати на вікна та двері! Відмінна робота! Дякую всім причетним!» – пише дніпрянка Марина.

Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях.

Читайте також: 3,7 млн грн збитків на ремонті їдальні для військових: на Дніпропетровщині судитимуть членів ОЗГ

Telegram
Дивіться також
На Дніпропетровщині оголосили високий рівень пожежної небезпеки На Дніпропетровщині оголосили високий рівень пожежної небезпеки

Протягом 23–25 червня на території Дніпропетровської області зберігатиметься високий та місцями надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Жителів регіону закликають ...

Уночі росія випустила по Україні 135 дронів ППО знищила 118 повітряних цілей Уночі росія випустила по Україні 135 дронів: ППО знищила 118 повітряних цілей

У ніч на 23 червня російські війська атакували Україну 135 ударними та імітаційними безпілотниками. Сили протиповітряної оборони знищили або подавили 118 ворожих ...

Ворог майже 30 разів атакував Дніпропетровщину поранений чоловік пошкоджені будинки та пожежна частина Ворог майже 30 разів атакував Дніпропетровщину: поранений чоловік, пошкоджені будинки та пожежна частина

Протягом дня російські війська майже 30 разів били по Дніпропетровській області безпілотниками, артилерією та керованими авіабомбами. Під ударами опинилися п’ять ...

Борис Філатов подякував Юлії Свириденко та Олексію Кулебі за 175 млн грн на відновлення будинків у Дніпрі Дніпро отримає 175 млн грн на відновлення пошкодженого житла: Борис Філатов подякував Юлії Свириденко та Олексію Кулебі

Уряд виділив додаткові 175 мільйонів гривень на відновлення восьми житлових будинків у Дніпрі, які зазнали пошкоджень внаслідок російських обстрілів. Міський голова ...

У Дніпрі офіційно відкрили мотоклуб штурмового полку Скеля «Assault Riders»: у Дніпрі офіційно відкрили мотоклуб штурмового полку «Скеля»

 У Дніпрі військові та ветерани штурмового полку «Скеля» створили власний мотоклуб «Assault Riders». Понад 20 військових та ветеранів вирушили у перший мотопробіг ...

Скоро самі все побачите! — командир Грузинського легіону «Скоро самі все побачите!» — командир «Грузинського легіону»

Вони воюють за Україну вже 12 років і знають про ворога все. Чому попри надважку ситуацію легендарний командир добровольців висловлює стриманий оптимізм щодо краху ...

Боєць ЗСУ з Павлограда проходить реабілітацію після поранення та прагне допомагати військовим Боєць ЗСУ з Павлограда проходить реабілітацію після поранення та прагне допомагати військовим!

Втрата руки не стала для нього вироком. 32-річний Олександр із Павлограда вже понад вісім років служить у лавах Збройних сил України. До війни працював ...

Інтерв'ю Богдан Пападін Зона небезпеки на Дніпропетровщині стає глибшою

Зона небезпеки на Дніпропетровщині поступово розширюється навіть без суттєвих змін лінії фронту. Причиною стає зростання кількості авіаударів та активне застосування ...

На Дніпропетровщині через російські атаки загинула жінка ще дев’ятеро людей поранені На Дніпропетровщині через російські атаки загинула жінка, ще дев’ятеро людей поранені

Протягом доби російські війська понад 50 разів атакували Дніпропетровську область безпілотниками, артилерією та авіабомбами. Внаслідок обстрілів загинула 77-річна ...

У Кривому Розі затримали військового якого підозрюють у продажі автомата та набоїв У Кривому Розі затримали військового, якого підозрюють у продажі автомата та набоїв

У Кривому Розі правоохоронці затримали 32-річного військовослужбовця, який, за версією слідства, намагався продати автомат і понад 60 набоїв. За зброю чоловік хотів ...