Від військових – громадам: на Дніпропетровщині вручили нагороди помічникам ЗСУ
Мешканці Дніпропетровщини отримали нагороди від Міністерства оборони України. Медалями «За сприяння ЗСУ» відзначили 12 людей – представників керівництва громад та району, керівників підприємств.
«Доки ЗСУ на передовій, голови громад, аграрії, підприємці надійно тримають свій фронт. Сьогодні нагородили тих, хто пліч-о-пліч-разом з військовими працює на нашу Перемогу. Завдяки кому область надійно захищена», – сказав перший заступник голови Дніпропетровської ОА Володимир Орлов.
«Це дуже почесна нагорода. Її отримали люди, які працювали для спільної перемоги. Кожен з них зробив на своєму фронті багато роботи. Це підтримка наших підрозділів – під час їх формування, підготовки та на позиціях», – зазначив начальник служби зв’язків з громадськістю регіонального управління Сил територіальної оборони «Схід» Олексій Захарченко.
Серед нагороджених – заступник селищного голови Новопокровської сільради Микола Дормастук. Каже: отримати таку медаль для нього – честь.
«Знаємо, наскільки важко зараз військовим. В громаді допомагаємо як можемо. Мешканці готують на передову різні страви. Передаємо амуніцію та медикаменти», – поділився Микола Дормастук.
Він додав: люди не втомилися і будуть підтримувати військових й далі.
Читайте також: У Дніпрі на Алеї пам’яті вшанували Героїв, які загинули за незалежність
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/3-12-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/5-9-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/7-7-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/4-8-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/6-10-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/630ca228b80d6543810348.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/2-8-1013x675.jpg)