Великі та комфортні: перші враження дніпрян від автобусів з Києва
Сьогодні, 12 жовтня, на маршрути № 146-К та № 101-К у Дніпрі вийшла перша партія автобусів, переданих столицею. Нині на них тимчасово працюють кондуктори.
Дніпрянка Аліна Трунякова сьогодні дісталася на роботу на великому автобусі і приємно вражена транспортом: «Прийшла на зупинку і коли побачила великий автобус № 146-К, то одразу зрозуміла, що це той, який нам подарували. Ще було незвично зустріти кондуктора у салоні. Автобус великий, комфортний усередині і можна не перейматися, що тебе заштовхають».
Кондукторка Наталія Тихонова раніше працювала на тролейбусному маршруті, а нині — на автобусному № 146-К.
«Сьогодні перший день роботи на маршруті. О 05:00 ранку виїхали. Ще не встигла відчути різницю порівняно з тролейбусом. Але автобус комфортний, багато місця. Від самого ранку людей поки що не дуже багато. Думаю, що це тимчасово, оскільки маршрут популярний», — підкреслила кондукторка.
За словами водія Юрія Приходька, який теж працює на маршруті № 146-К, керувати автобусом зручно: «Тут автоматична коробка передач, усе на електроніці. До габаритів треба трохи звикнути, оскільки машина довша і ширша, порівняно з тими, на яких раніше працював. У цілому — для роботи всім задоволений».
Читайте також: Дніпряни здобули три медалі на міжнародному турнірі з тхеквондо
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf5fqsu31duig7r11gr1coqbhj2b.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf5fqsu31jlm1tffoova0vmju2a-1009x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf5fqsu31al7l8h18sm12cqvnl28-1009x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf5fqsu318rc1m0h13bafk1po227-1009x675.jpeg)