В місті на Дніпропетровщині чоловік на вулиці стріляв по тваринах
Як повідомляє Інформатор, інцидент трапився 3 серпня в місті Покров, що в Дніпропетровській області. Очевидиця Людмила Глова зафільмувала чоловіка, який разом із дівчиною йшов по вулиці та стріляв в різні сторони з предмету, що схожий на пневматичний пістолет. За її словами, він цілився у тварин.
«Налаштувала камеру, і тремтячими руками почала знімати його впритул, на що він навіть не відреагував. Думала, він повернеться і направить пістолет на мене», — передають слова Людмили.
У поліції повідомляють, що вже почали кримінальне провадження з цього факту. Наразі проводять оперативні заходи зі встановлення та затримання особи правопорушника.
Чоловіка підозрюють у хуліганстві (ч.1.ст.296 Кримінального кодексу України). За цією статтею йому загрожує арешт до 6 місяців або до 5 років обмеження свободи.
Читайте також: У Дніпрі на очах у дітей застрелили їх улюбленого собаку