В АНД районі Дніпра чоловік вистрілив у таксиста: суд виніс вирок
У Дніпрі чоловіка засудили до 11 років позбавлення волі за замах на вбивство водія таксі, повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.
Подія сталася у квітні 2023 року в Амур-Нижньодніпровському районі міста. До поліції звернулася дружина потерпілого та повідомила, що невідомий чоловік вистрелив у її 45-річного чоловіка, який працював таксистом.
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що засуджений викликав таксі та, перебуваючи в салоні автомобіля, дістав зброю і здійснив постріл у водія. Після скоєного нападник утік з місця злочину. Потерпілого з пораненням госпіталізували до лікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу.
Під час огляду місця події поліцейські вилучили речові докази, зокрема гільзу та патрон. У результаті оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили місцеперебування нападника та затримали його. Також було вилучено знаряддя злочину.
Слідчі повідомили чоловікові про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України – замах на умисне вбивство.
Після завершення досудового розслідування обвинувальний акт скерували до суду. Суд, дослідивши зібрані слідчими відділення поліції № 1 Дніпровського районного управління поліції № 2 докази, визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.

В АНД районі Дніпра чоловік вистрілив у таксиста: суд виніс вирок – 07.05.2026
Читайте також: Заробив на безпеці дітей: ексголову сільради на Дніпропетровщині судитимуть за непридатні укриття









