Уперше в Україні! У Дніпрі презентували сайт безкоштовного соціального проєкту «Університет третього віку»
У Дніпрі презентували сайт безкоштовного соціального проєкту «Університет третього віку» (https://utv.dniprorada.gov.
За словами його директора Артема Трапезнікова, головна мета – створити єдиний ресурс зі зручним функціоналом, який буде доступний для користування.
«Усі спектри життя все більше цифровізуються. Наше підприємство вже диджиталізувало школи, садочки, виші. Настав час і для учасників проєкту «Університет третього віку». Ми перші в Україні розробили сайт такого зразка. Тут можна не лише записатися на участь у напрямах проєкту, а й активно переписуватися на різні теми. Ця функція сайту розділена на тематики. Наприклад, слухачі можуть ділитися своїми рецептами приготування страв. Наступний перформанс цієї платформи — розгадування кросвордів, судоку. Щотижня їх оновлюватимемо. Ще один напрям – розробили дизайнерські вітальні листівки. Люди елегантного віку дуже полюбляють їх розсилати. Тому спеціально для них створили такі листівки українською мовою. Не зупиняємося на розробленому. Обов’язково доповнюватимемо платформу новими функціями. Знаємо, що у людей елегантного віку є велике бажання на цифровізацію. Вони прагнуть до цього», — підкреслив директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Артем Трапезніков.
Інна Гребенюк відвідує «Університет третього віку» із 2018 року. Жінка однією з перших вже встигла ознайомитися з новим сайтом.
«Дуже зручна платформа. Якщо раніше телефоном потрібно було записатися на заняття, участь у різних заходах, то зараз це можна швидко зробити через новий сайт. Він наповнений корисною для слухачів УТВ інформацією. А ще мені особисто сподобалася рубрика «Поділитися рецептом», і цю інформацію зможуть бачити усі. Це зручно! Наприклад, я запитала у чаті щодо рецепту приготування панкейків, сирників. Загалом чудовий соціальний проєкт «Університет третього віку», і приємно, що його постійно удосконалюють», — підкреслила пані Інна.
«На сайті не лише посилання на соцмережі проєкту, а така корисна інформація, як телефони гарячих ліній різних комунальних служб, закладів. А ще на сайті будуть фото- та відеозвіти з різних заходів за участю наших слухачів. На сайті також є електронна заява-звернення. Це означає, що слухачі можуть особисто поставити питання до працівників проєкту. Не потрібно спеціально для цього приходити до офісу. Із роботою сайту наші слухачі можуть ознайомитися як самостійно, так і під час проходження практичних курсів «Основи навчання цифрової грамотності», тематичних лекцій із опанування комп’ютерів, смартфонів тощо», — додала провідна спеціалістка сектору планування заходів управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Карина Коденчук.
Щоб стати учасником УТВ, потрібно надати заяву з пред’явленням оригіналів та копій паспорта, пенсійного посвідчення (за наявності), ідентифікаційного номера та довідки ВПО. Усі документи потрібно принести за адресою: вул. Старокозацька, 40-Б.
Читайте також: Отримати 2 600 доларів на розвиток бізнесу: у Дніпрі провели презентацію програми міжнародної організації для ВПО