Укриття у школі №112 Дніпра цілодобово відкрите під час повітряної тривоги
Черговий по місту Юрій Гамазинський – директор підприємства КП «Дніпроводоканал» ДМР перевірив виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо облаштування тимчасових укриттів у місті Дніпро та їх доступність у будь який час.
Укриття, яке сьогодні інспектував черговий по місту, знаходиться в будівлі школи №112.
Воно має три приміщення і вміщає в собі до 547 осіб.
В даному укритті облаштовані місця для сидіння, туалетні кімнати, в наявності медикаменти для надання невідкладної долікарської допомоги, шанцевий інструмент, вогнегасники, питна та технічна вода.
Укриття працює цілодобово, там завжди знаходяться відповідальні особи для того, щоб впустити до укриття усіх мешканців у випадку сигналу Повітряної тривоги. Біля входу облаштоване місце для чергового, він веде облік відвідувачів укриття.
Читайте також: У Дніпрі жінка втратила свідомість через те, що загубила онука.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-29_13-22-04-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-29_13-21-16-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-29_13-20-44-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-29_13-10-22-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-29_13-09-44-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-29_13-09-12-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-29_13-08-10-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-29_13-07-34-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-29_13-07-03-900x675.jpg)