«Українською, будь ласка!»: у Дніпрі провели масовий майстер-клас з української мови
У Дніпрі провели масовий майстер-клас з української мови в рамках міської програми «Українською, будь ласка!». Він відбувся в онлайн-форматі, долучитись до нього міг кожен охочий з будь-якого куточка планети.
«Цей майстер-клас проводили з ініціативи департаменту гуманітарної політики ДМР. Його транслювали на YouTube-каналі. Крім цього, ми подали цей захід на рекорд України як наймасовіший захід у навчанні української мови. Тож очікуємо на вердикт. Лекторкою майстер-класу була викладачка філологічних дисциплін та українознавства, телевізійна експертка з питань філології та педагогіки Юлія Андруцька. Крім цього, долучилась легенда української рок-музики Олег Скрипка», – зазначила в. о. директорки Комунальної установи «Центр професійного розвитку “Освітня траєкторія”» ДМР Тетяна Нікіфорова.
Зі свого боку консультантка згаданого центру Ольга Воронько додала: «Загалом в «Освітній траєкторії» вже пів року працює мовний клуб «Прокачай українську», а 17 серпня у Дніпрі затвердили міську програму «Українською, будь ласка!» і в рамках цієї програми ми допомагали прокачувати українську більш як 5 тисячам педагогам».
Читайте також: Під звуки сирен: у Дніпрі провели диктант до Дня української писемності та мови.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gheggaaeia21f441ft0hh118qq1f.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1ghegg2gd1hc82gc3s11109hqiq.jpg)